למה כדאי להתייעץ עם מומחים לפני שלוקחים הלוואה

RONEN 03.01.20

הלוואה כספית בכל סדר גודל כספי היא נטל כלכלי רציני אשר משפיע על מצבו הפיננסי של הלקוח לאורך כל תקופת החזר החוב.

לאור עובדה זו, יש לבצע בדיקות מעמיקות טרם לקיחת ההלוואה, מכל ההיבטים תוך לקיחת מלוא הסיכונים כדי לא להגיע למצבים כלכליים בעייתיים עקב כך בעתיד. 

החשיבות הרבה של התייעצות עם מומחים פיננסיים 

אנשים פרטיים וגם אנשי עסקים רבים אינם מודעים לרישום באותיות הקטנות ולמלוא ההשלכות הכספיות של ההלוואות השונות, מסלולים שונים הכוללים הצמדות, ריביות, עמלות, קנסות פירעון מוקדם ועוד.

רק בחלוף כמה חודשים או שנים של תשלומים הם מבינים את גודל הבור אשר אליו הם נפלו כיוון שהמסלולים שלקחו אינם כה כלכליים ודבר זה עולה להם הרבה מאד כסף בכל חודש. 

לכן יש לבדוק לעומק ומראש את כל נושא ההלוואות, לפני שחותמים על כל מסמך עם בנק מסחרי או עם גוף חוץ בנקאי אשר מציע הלוואות שונות.

משכנתאות לרכישה נכס למגורים

משכנתא היא ההלוואה הארוכה ביותר אשר אפשר לקבל עבור רכישת נכס. התקופה המקסימלית היא שלושים שנה וכל העלויות הנלוות לקרן משולמות לאורך כל התקופה הזו.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

הדרך הנכונה היא להעביר את כל נושא המשכנתא לבדיקה של חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת. חברה זו אשר מתמקצעת בתחום זה, תבדוק לעומק את כל ההצעות שיקבל הלקוח להלוואה זו, המסלולים השונים, שיעורי הריביות, ההצמדות, העמלות והדרישה לקנסות עבור פירעון מוקדם.

מתוך מכלול מידע זה, החברה תייעץ ללקוח מהי ההצעה הכדאי ביותר או תציע להם לפנות לגורם אחר, בנק מסחרי ספציפי או גורם חוץ בנקאי אשר אמור לתת תנאים כספיים טובים יותר לנכס מסוג זה, בהתאם ליכולות ההחזר של בני הזוג.

כשלקוח לוקח הלוואה ויש מאחוריו גב מיומן של חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת, אשר בוחנת את הנושא מכל היבטיו, מתריעה מראש על ההשלכות לטווח הארוך, כמו לדוגמה אם המחויבות עלולה לחנוק כלכלית את בני הזוג, לאור הסכום החודשי הגבוה מצד אחד והעלייה ברמת ההוצאות המשפחתיות מצד שני עם הרחבת הקן המשפחתי בשנים הראשונות.

הלוואות לכל מטרה

כאשר לוקחים הלוואה חשוב לוודא כי הגורם המלווה הוא גוף ותיק בעל איתנות פיננסית אשר מסוגל ברוב המקרים להעניק את ההלוואה ללקוח זה וללקוחות האחרים ולשרוד עד החזרת מלוא ההלוואות שהעניק ללקוחותיו הרבים.

אפשר לקבל הלוואה לכל מטרה כמו רכישת רכב, מימון שיפוצים, לימודים, אירועים משפחתיים וחלק מההון העצמי עבור רכישת דירה. הלוואה לשכירים ולעובדי מדינה בהתאם לוותק שלהם במקום העבודה ולרמות השכר שלהם. 

כמו כן הלוואות לעסקים בערבות מדינה לצורך הון חוזר ופיתוח עסקי, או הלוואות בסכומים קטנים יותר וגם הלוואות ללקוחות בסכומים שונים ללא צורך בהחתמת ערבים.

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדםסכום הלוואה מבוקש:

לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
סגור טופס