מה זה הלוואה חברתית ולמה צריך אותה

eyal 14.07.21

הלוואה חברתית היא אופציה חדשה עבור אנשים הזקוקים לכסף, לקבל כספים מאנשים פרטיים זרים שיש להם ממון ומצד שני זו אפשרות עבור בעלי הממון להעניק הלוואה לאדם שזקוק לה ולקבל ריבית נאה.

הצורך בקבלת הלוואה

אזרחים רבים, שכירים, גמלאים ועצמאים נקלעים מדי פעם לבעיה אשר עבורה הם זקוקים לסכום כסף גדול יחסית שאינו מצוי ברשותם. הם בוחנים כמה וכמה אופציות של גורמים המעניקים הלוואות. כמו לדוגמה הבנק בו מתנהל חשבון הבנק שלהם וגם גורמים חוץ בנקאיים.

 • בכל המקומות הללו הם מקבלים תשובה שלילית מסיבות שונות כמו העובדה שאין להם הכנסות חודשיות קבועות, היו להם בעבר בעיות בחשבון הבנק, כמו המחאות שחזרו ועוד.
 • או שהם מקבלים תשובה חיובית שיוכלו לקבל הלוואה בריבית גבוהה ובעמלות מנופחות, דבר שהופך את ההלוואה ליקרה מאד.

הצורך בהלוואה חברתית

עקב כך, מי שזקוק לכסף מחפש דרכים נוספות לקבלת ההלוואה הנחוצה לו.

כאשר הוא שומע על הלוואה חברתית, הוא מבין שזו האופציה הנכונה ביותר עבורו:

 • קבלת כספים תוך פרק זמן קצר.
 • הלוואה שהיא בתנאי ריבית ועמלות סבירות והגונות.
 • חתימה על הסכם עם המלווה לגבי אופן ההחזר, כמה תשלומים, סכום התשלום החודשי וסעיפים אשר מסדירים את ההתנהלות בין הצדדים עד שהלקוח מסיים לשלם את כל הכספים.

הצורך של הלווה להלוות כספים

מי שיש לו כספים בבנק ומעוניין לחסוך אותם, יכול לסגור את הכספים הללו בחיסכון בבנק. הבעיה היא שלאור המצב במשק הישראלי הריבית שמקבל הלקוח היא אפסית וגם לאחר תקופה ארוכה אין שינוי בערך שלו.

לכן בעל הממון מחפש דרכים אחרות להגדיל את השווי של כספו. האופציה של הלוואות חברתיות מתאימה לו מאד, כיוון שבדרך זו הוא עוזר לאדם שזקוק לכסף והוא גובה ממנו ריבית הגונה וסבירה ובכל מקרה היא גבוהה יותר מהריבית שהוא יקבל עבור כספו בבנק.

בדרך זו הוא מגדיל את ערך ההון שלו וגם נהנה מהכנסה פאסיבית בכל חודש.

מסלול זה מתאים לאנשים רבים ולכן הם מעניקים כמה וכמה הלוואות לגורמים שונים ומכל אחד מהם הם מקבלים תשלומים חודשיים שכוללים ריבית נאה.

כספים כהלוואה בעת הצורך

מי שזקוק באופן מידי לכסף מכיר את תחושת חוסר האונים כאשר כל הגורמים הן הבנקאיים והן החוץ בנקאיים מסרבים לתת הלוואה עקב סיבות שונות. לכן האפשרות של הלוואה חברתית שהיא בתנאים כלכליים סבירים היא הפתרון הטוב ביותר למצב זה וכך הוא מצליח לשלם את החובות שמעיקים עליו.

עבור המלווה זו אומנם דרך של פרנסה, אך מעבר לכך יש סיפוק רב בעובדה שהוא הצליח לסייע לאדם שהיה זקוק לכסף, לא השיג אותו בדרך אחרת ובזכות השיטה החדשה הוא קיבל כסף וזכה לשקט נפשי.

 

 

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  סכום הלוואה מבוקש:

  לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
  סגור טופס