הלוואה להשלמת ההון העצמי למשכנתא

eyal 22.06.21

עבור רובנו, רכישת דירת המגורים תהיה העסקה החשובה ביותר שיהיה עלינו לסגור בחיינו. לעתים נדירות בלבד יהיה עלינו לקבל החלטות כשסכומים כל כך גבוהים מוטלים על הכף והשלכותיה ילוו אותנו למשך מיטב שנותינו. ברוב המקרים, יהיה עלינו לקחת משכנתא כדי לממן את רכישת הנכס. ההלוואה טומנת בחובה לא מעט עלויות נלוות – משיעורי הריבית ועד לעמלות ודמי ביטוח. לצד כל אלו, יהיה עלינו לגייס בשלב הראשוני ביותר הון עצמי. כל מומחה לייעוץ משכנתא יאמר בביטחון כי גובה ההון העצמי שנביא אל השולחן יקבע במידה רבה את טווח האפשרויות ואת מידת הגמישות שנהנה ממנה במהלך המשא ומתן על תנאי המשכנתא. כדי להגיע עם מינוף ראוי לקראת העסקה המשמעותית הזו, מומלץ להסתייע בהלוואה להשלמת ההון העצמי. 

טווח האפשרויות שלך רחב מאי פעם

אם בעבר הבנקים משלו בכיפה בכל הקשור להלוואות לרכישת דירה, כיום מציעים שלל מוסדות פיננסיים הלוואות שיאפשרו לך להגיע לקבלת המשכנתא עם הון עצמי מכובד. הבנקים מציבים לרוב דרישות מחמירות ותהליכים בירוקרטיים מורכבים בדרך אל ההלוואה. מוסדות עצמאיים יספקו לך גמישות ונוחות שמעולם לא הייתה זמינה קודם לכן. עם ייעוץ משכנתא בסיוע מומחים, יהיה באפשרותך למצוא את התנאים האופטימליים לגיוס ההון העצמי שלך.

משאבים רבים עומדים לרשותך

לווים רבים טרם התוודעו לתנאים חסרי התקדים שניתן ליהנות מהם בהלוואות כנגד קרנות. מדובר בהזדמנות נפלאה להפיק את המיטב מהחסכונות שלך מבלי שיהיה עליך לגעת בהם או לפגוע בוותק שלהם. לאורך השנים אנו מפקידים סכומים נכבדים לשלל מכשירים פיננסיים – מקרן הפנסיה ועד לקופות גמל וקרנות השתלמות. את הכסף הזה, ששוכב שם במשך שנים, ניתן למנף לשלל יעדים על ידי לקיחת הלוואה כאשר הקרנות משמשות כביטחונות. מדובר בהלוואה בתנאים הגמישים והנוחים ביותר בשוק ואם ניקח ייעוץ משכנתא מקצועי, הכסף שלנו יעבוד עבורנו טוב מאי פעם.

חשוב להסתייע בליווי מקצועי

משכנתא טומנת בחובה טווח רחב של היבטים. כל בחירה שנעשה לאורך הדרך תקבע באופן דרמטי את האופן בו ננהל את ההתחייבות העצומה הזו. מאחר ומדובר בעסקה כה חשובה, ראוי ומומלץ כי ניכנס אליה בעיניים פקוחות. לכן, ניהול נבון של המשכנתא דורש ידע רחב יריעה וניסיון מעמיק בתחום. מומחים בעולם המשכנתאות יוכלו להעמיד לרשותך את המיומנות ששכללו בחלוף הזמן ולחסוך עבורך טעויות רבות שעשויות להיות גורליות. ייעוץ משכנתא הוא בעל חשיבות לאין ערוך לכל אורך התהליך ואף לפני שנגיע כלל לבנק. לקראת גיוס ההון העצמי, מומחי הפיננסים שלך האם אלו שיסייעו לך למצוא את האפיקים הטובים ביותר להשגת המימון ויעזרו לך להגיע אל המשא ומתן עם כלים רבי ערך שיציבו אותך בעמדת מיקוח טובה מול הבנק. זוהי השקעה שתמשיך להחזיר את עצמה למשך עשרות שנים. 

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם    סכום הלוואה מבוקש:

    לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
    סגור טופס