הדרך הקלה והמהירה לקבלת הלוואות

eyal 14.07.21

קבלת הלוואות 

לכל אחד מהקטגוריות של שכירים, עובדי מדינה ועצמאים יש לעיתים צורך בקבלת הלוואה דחופה לצרכים מסוימים. לעיתים מדובר בהוצאה שלא תוכננה כראוי ולעיתים באיזו שהיא הוצאה מפתיעה שיש לשלם אותה תוך פרק זמן קצר וללקוחות אין כסף נזיל כדי לבצע אותה. הדרך הקלה והמהירה של קבלת הלוואות היא לפנות לחברה אמינה אשר מאשרת הלוואות תוך פרק זמן קצר. מעבירים  לחברה זו את הפרטים האלמנטריים כמו גובה השכר, מקום העבודה, וותק או לחלופין פרטים על העסק העצמאי. 

תהליך הבדיקה עבור קבלת הלוואות הוא מאד מהיר ותוך פרק זמן קצר הלקוח מקבל את הכספים לחשבון הבנק שלו. זהו פתרון מושלם עבור מי שמוכר דירה ואמור לשלם תוך זמן קצר ומוגדר מס שבח לרשות המיסים. אם אין לו את מלוא הכסף הנזיל, הוא ישלים חלק מהמחויבות שלו באמצעות ההלוואה שייקח. בדרך זו הוא משלם את המס, גם אם סכום הכסף הראשוני שקיבל מהקונה לא הספיק לו לכסות את המשכנתא שנותרה וגם לשלם מס שבח. 

הצורך של קבלת הלוואות 

לכל עצמאי בעל עסק יש מסגרת בחשבון הבנק שלו והוא עושה כל שניתן כדי לא לחרוג ממסגרת זו. אך לעיתים יש הוצאות חריגות והעצמאי מחפש פתרונות איך לשלם תיקון של אחת ממכונות הייצור במפעל שהתקלקלה וחייבים לתקן אותה כדי להמשיך את פס הייצור, ייבוא גדול שהגיע מחו"ל, או תשלום חריג עבור חומרי גלם לאור הזמנה גדולה שהתקבלה וכו'. במקרים הללו העצמאי מחפש דרכים עבור קבלת הלוואות חוץ בנקאיות מהירות שיפתרו לו את הבעיה. 

הלוואות מהירות לשכירים 

בכל משפחה יש צרכים מיוחדים ולא צפויים כמו אירוע משפחתי, צורך לרכוש רכב נוסף, החלפת צנרת שחייבים לבצע בבית לאור פיצוץ באחד מקווי המים, דבר שיגרור גם שיפוץ לאור הצורך בהחלפת כל האריחים. מדובר בכמה עשרות אלפי שקלים לכל אחת מהמטרות הללו והדרך הקלה והנוחה ביותר היא קבלת הלוואות בסכום הנדרש והחזרת הקרן והריבית תוך כמה תשלומים, על פי נוחותו של הלווה.

הלוואות לעובדי מדינה 

עובדי מדינה הם בדרך כלל עובדי בעלי כמה שנות וותק, משכורת קבועה שנכנסת בכל חודש ללא שינויים מהותיים. גם בימי הקורונה כל עובדי המדינה קיבלו את המשכורות המלאות שלהם גם כשנעדרו מהמשרד ועבדו מהבית. לכן הם נמצאים בקטגוריה של לווים בטוחים שמסוגלים להחזיר את מלוא ההלוואה שהם זקוקים לה.

כאשר עובד מדינה פונה לקבלת הלוואה הוא יקבל אותה ברוב המקרים, תוך תיאום סכום ההלוואה, אופן ההחזר, ריביות, עמלות וכל עלות נוספת. 

היתרון בעת קבלת כספים במהירות וביעילות הוא עצום כיוון שהאדם העצמאי או השכיר יודע שיש לו תמיד למי לפנות, ברוב המקרים התשובה היא חיובית והכספים מוזרמים לחשבון הבנק . כך ללווה יש שקט נפשי והוא מסוגל לשלם את כל התשלומים הנדרשים ולפתור את הבעיה. 

 

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם    סכום הלוואה מבוקש:

    לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
    סגור טופס