הבנק סירב לתת לך הלוואה? ניתן לפנות למקורות המעניקים הלוואה ללא בטחונות

info 26.11.20

לא פשוט לנהל עסק קטן בישראל. על אף חשיבותם הרבה ליציבות המשק הישראלי, אתגרים רבים מוצבים בפניהם ורובם לא יגיעו לשנתם החמישית. ככל שהחובות הולכים ומאמירים, אנו זקוקים למקורות מימון שיאפשרו לנו לעמוד בהתחייבויותינו ולהמשיך להניע את מקור ההכנסה שלנו. הבחירה המיידית והטבעית של רובנו תהיה הבנק. ישנם מסלולים רבים לקבלת אשראי לעסקים מהבנק שלך. עם זאת, ברוב המקרים סביר להניח שניתקל בסירוב אם לא יהיה באפשרותנו להמציא בטחונות כנגד סכום ההלוואה. החדשות הטובות הן ששוק ההלוואות מתרחב וכיום יותר מאי פעם, זמינים לך אפיקים חוץ בנקאיים רבים ומגוונים שיוכלו להציע לך הלוואה ללא ביטחונות ולחזור להתנהלות יציבה.

הלוואה לצורך הפרשות לפנסיה

לעתים קרובות, נקלעים בעלי עסקי לקשיים כלכליים אשר אינם מאפשרים להם לעמוד בהתחייבויותיהם הבסיסיות ביותר. כשזה מגיע לתשלום הזכויות הסוציאליות של עובדיך, ההשלכות עשויות להיות חמורות. בעלי עסקים עבורם עובדים פחות מ-50 עובדים, מחויבים כיום על פי חוק לדווח דרך ממשק מעסיקים של המסלקה הפנסיונית ולבצע מעקב מסודר כי כל ההפרשות נעשות כראוי. לכן, במקרים כמו אלו חשוב שיעמוד לרשותנו אפיק הלוואה מהיר וללא ביטחונות שיאפשר לנו להמשיך בהפרשות הפנסיה כרגיל ולדווח בממשק מעסיקים כראוי.

שחקנים חדשים בשוק הפיננסים

בעוד הבנקים נתונים לפיקוח רגולטורי מחמיר ומגביל, מוסדות חוץ בנקאיים רשאים להעניק הלוואות נרחבות ובאופן מידי גם ללא בטחונות וערבים. משמעות הדבר היא כי יש לך כתובת נוספת לקבלת הלוואה ללא צורך בחיפוש אחר חברים קרובים או בני משפחה שיערבו לך או כל אי נעימות אחרת הכרוכה בעמידה בתנאי הבנק להלוואה. 

רובנו, מגיעים למצבים מסוג זה עם מעט מאוד ידע ומיומנויות. במובן הזה, לבנק יש יתרון משמעותי עלינו. הוא רשאי לסרב לנו ואנו נעמוד מול שוקת שבורה. בינתיים, ההתחייבויות מול עובדינו נערמות ואנו עשויים למצוא את עצמנו בבית הדין לעבודה או בניהול תיק חייבים בהוצאה לפועל. כדי להבטיח שההפרשות יזרמו כראוי בממשק מעסיקים, חשוב לדעת כי תמיד תעמוד לרשותך הלוואה ללא ביטחונות לתשלום הפנסיה של עובדיך. שמירה על הזכויות הסוציאליות ורצף ההפרשות, כבר ישפרו את המצב משמעותית.

הזדמנות לפתוח דף חדש

אנו מאמינים כי לכל אדם מגיע לקבל הזדמנות שניה ולהיעזר באמצעים שיאפשרו לו לשוב לנתיב היציב והבטוח לקראת התנהלות כלכלית בריאה יותר. הסיוע הנכון בזמן הנכון, יאפשר לבעיה הקיימת להסתיים ללא החמרה נוספת ומכאן ואילך – השליטה חוזרת לידיים שלך. 

רוצה לברר את זכאותך להלוואה ללא ביטחונות? נשמח לסייע לך לבחון את כל האפשרויות שלך. לפרטים נוספים אודות תנאי ההלוואה והמסלולים העומדים לרשותך, ניתן לפנות אלינו עוד היום ואחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם עם כל המידע הנדרש.

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם    סכום הלוואה מבוקש:

    לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
    סגור טופס