שירותי חשבות לחברות בעידן הקורונה

info 25.11.20

המשק נתון כיום ברעידת אדמה חסרת תקדים. התפרצות נגיף הקורונה ומגבלות הריחוק החברתי שננקטו על מנת לעצור את שרשרת ההדבקה, גורמים לעסקים רבים להשהות את פעילותם השגרתית. עובדים נשלחים לחל"ת או לעבודה מהבית, קבלת הקהל הופסקה עד הודעה חדשה והניהול המשרדי השוטף נתון באי סדר גדול. ברגעים כמו אלו, שירותים לעסקים במיקור חוץ עשויים לשמש כאוויר לנשימה ולאפשר לעסק להמשיך להתנהל גם ללא מוקד פעילות מרוכז. שיתוף פעולה עם חשבים מקצועיים הפועלים במתכונת שירותים חיצוניים, עשויים לשמור על ההתנהלות החשבונאית בעסק ועל המנהל התקין.

אילו עסקים יכולים להיתרם משירותים במיקור חוץ?

גם בימים כתיקונים, השכילו עסקים רבים לזהות את היתרונות הרבים שבשירותים החיצוניים. עסקים קטנים ובינוניים, עשויים לתכנן את התקציב שלהם בצורה מושכלת ונוחה יותר על ידי העסקת חשבים חיצוניים ללא צורך בניהול יחסי עובד-מעביד, הקצאת שטח משרדי לצוות ומורכבויות רבות אחרות המגיעות עם העסקה ישירה של חשבים במשרה מלאה. 

יתרון משמעותי נוסף הוא כי עומד לרשותך העסק צוות מקצועי הממוקד בתחום החשבות באופן אקסקלוסיבי. כך, אנו יכולים לקבל את המענה המקצועי והמעמיק ביותר ולהתאים אותו במדויק לצרכי העסק שלנו. על ידי תקשורת דיגיטלית, אנו נשארים מעודכנים על כל הנעשה ונהנים מכל השירותים הנדרשים לנו, גם מרחוק.

מהם תפקידיו של החשב בארגון שלך?

כל עסק מתפקד זקוק לאנשי מקצוע שיספקו שירותי חשבות. בין שירותים אלו ניתן למנות:

 • עבודה מול רואה החשבון ויישום מדיניות חשבונאית יעילה.
 • ליווי פיננסי ומתן כלל השירותים הנדרשים לחברה בתחום הכספים.
 • ניהול בקרות פנימיות ועריכת תקציב ותזרים מזומנים שוטף.
 • עבודה מול רשויות המס, הבנקים ורשויות הפיקוח מטעם העסק.
 • הכנת דו"חות רווח והפסד ומאזנים עבור ההנהלה הבכירה, המשקיעים ובעלי המניות.
 • לפקח על כלל התנהלותה של מחלקת הנהלת החשבונות בעסק וייעול אופי העבודה שלה.

השירות המקצועי הנכון יכול לסייע לעסק שלך לחסוך סכומים מכובדים ולהתנהל באופן יעיל ומושכל יותר בכל הקשור לניהול הפיננסי. 

משבר הקורונה מספק לך הזדמנות להתייעלות

גם אם טרם שקלת את האפשרות לעבור לשירותים במיקור חוץ, כעת כאשר האפשרויות מצומצמות יותר, ייתכן שיתבהר לך בהמשך כי זוהי אחת ההחלטות הטובות ביותר שעשית עבור העסק שלך. זוהי הזדמנות פז להסיר את כל טרדות התחום הפיננסי מהראש שלך ולהעביר אותן לידיים מקצועיות ולהתמקד בפיתוח והרחבת פעילות העסק שלך בתקופה בה פתרונות חדשים להפקת רווחים הינם חשובים מאי פעם. הנהלת החשבונות שלך תנוהל באופן יעיל מאי פעם ולך יהיה ראש שקט בידיעה שאין כל חשש לסיבוכים מיותרים מול רשויות המס עקב ניהול בלתי יעיל. 

זהו הזמן לעבור לניהול מקצועי, עם מבט ארוך טווח וכלים מקצועיים לבניית אסטרטגיה פיננסית שיאפשרו לך לקבוע את יעדי העתיד של חזון החברה שלך בתבונה. 

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  סכום הלוואה מבוקש:

  לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
  סגור טופס