בעל עסק – נצל את התקופה השקטה להתייעלות

eyal 02.11.20

נראה שבתקופה שכזאת, כבר קשה מאוד להיות מופתעים באשר לגזרות הנוספות שיפקדו אותנו בהמשך הדרך. זוהי לא אחרת מאשר אחת מן התקופות המאתגרות ביותר עבור בעלי עסקים גדולים וקטנים כאחד, המבקשים להישאר עם הראש מעל המים.

בדיקה מהירה של תזרים המזומנים, חשובה ככל שתהיה, לא תמיד יכולה לספק לנו את תמונת המצב המלאה, ואקט ניהולי פיננסי נכון מוכרח לקחת בחשבון מכלול רחב של גורמים שונים, לרבות אבטלה סמויה במקום העבודה, ניהול נכון ויעיל של הצוותים, ניהול ספקים ומציאת ספקים חדשים וכן דרכי התייעלות.

היבטים פיננסיים

הנושא המתסכל ביותר הוא כמובן שאלה היכן הכסף שלי? עצמאיים רבים, גם אם בתפקידים בכירים, הופכים הרים וגבעות כדי להבטיח שהעסק אותו הקימו בשתי ידיים, יניב להם את הפרנסה הרצויה ויצדיק את ההשקעה. מחודש לחודש, נדמה שאכן העסק מניב רווחים, אולם בשיחה עם רואה החשבון, לפתע מגלים שההכנסה התגמדה או כמעט השוותה את עצמה יחד עם ההוצאה.

ההיבט הפיננסי הוא הרבה מעבר לכמה מקבלים וכמה מוציאים, וייעוץ עסקי איכותי יכול לסייע לכם רבות ביצירת תחזיות של הוצאות מדודות, הכנת טבלאות מורכבות שמספקות את התמונה המלאה ושימוש בתוכנות עזר שונות ומקצועיות.

הבנת גובה המיסוי הצפוי וכן חשבונות והוצאות קבועות עבור העסק, כמו גם חיפוש אחר ספקים משתלמים יותר, הם רק חלק מן הצעדים בהם תוכלו לנקוט כדי לקבל הבנה טובה יותר באשר לתזרים המזומנים וכן הרווח הנקי שנכנס לכיס.

אתם מצויים כעת בתקופה שקטה באופן יחסי? אופציה אחת היא באמת לשקוע ולקבל את רוע הגזרה, אך האפשרות הנכונה יותר היא להרים את הראש ולהחליט להשקיע בלמידה דוגמת התייעצות עם יועץ עסקי שיכווין אתכם לדרך חדשה וכן בדיקה על קורסים שונים שעשויים להיות מועילים ומלמדים דוגמת קורסים במנהל עסקים, חלקם אף מקוונים ונגישים מן המחשב.

היבטים תפעוליים

חשוב להסביר: מטרתנו היא אכן לספק הלוואות חוץ בנקאיות לכל המעוניין והמעוניינת, אך בו-זמנית, אנו גם רוצים להבטיח עבורכם התייעלות נכונה.

הלוואה יכולה בהחלט לאפשר לנו להגיע אל המטרה דוגמת השקעה ושיפוץ העסק, או השקעה בהקמת העסק כאשר הוא נמצא רק בשלביו הראשוניים. אך אם מדובר במצב זמני אליו נכנס העסק כתוצאה מתקופה קשה דוגמת הקורונה, הרי שחשוב קודם להסתכל פנימה ולבחון מה ניתן לעשות רגע לפני שמחליטים לברר על הלוואה.

בעוד שרבים מנסים לבצע פעולות שמצמצמות את ההוצאות, נסו לבחון את האפשרות של התייעלות התפעול הפנימי של העסק. האם אתם עובדים עם מערכת ניהול שמאפשרת לקצר תהליכים בין העובדים? האם יש משימות מסוימות שניתן להאציל את כולן לעובד אחד במקום שכמה עובדים יבצעו כל שלב? האם יש צורך במספר העובדים הקיים? או שמא קיימת אבטלה סמויה?

ניהול הזמן הוא מאפיין חשוב שמרכיב את ההיבט התפעולי. זכרו שהזמן שלכם, כל רגע נתון, משמעו כסף. וכל רגע שבו אינכם פנויים לניהול נכון ובריא של העסק ממעוף הציפור, הרי שייתכן ואתם מחמיצים את התמונה המלאה.

מחפשים הלוואה בתנאים נוחים?

חברתנו חרטה על דגלה לאפשר לכל לקוח ולקוחה לקבל את האיתנות והעמידות הפיננסית הנדרשת כדי להגשים את מטרותיהם העסקיות והאישיות. לרשותנו צוות של מומחים שיתאים את ההלוואה לצורכי העסק שלך בתפירה אישית.

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם    סכום הלוואה מבוקש:

    לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
    סגור טופס