חיים וריקי יעקבי מסייעים לפיתוח מועצת שוהם

eyal 16.01.22

שוהם, היא אחת העיירות החדשות שהוקמו בישראל. מדובר על מועצה מקומית שהוקמה בשנת 1993 במרכז הארץ, ומונה כיום למעלה מעשרים אלף תושבים. מדובר על ישוב קטן יחסית אשר מהווה מוקד משיכה עבור זוגות ומשפחות ממעמד הביניים, זאת בזכות המיקום של היישוב וכן בזכות שורה של אתרים הממוקמים בתוכו ובסביבתו.

אומנם מדובר ביישוב קטן יחסית, אך עם השנים הוא התפתח והצפי שימשיך להתפתח ולגדול עם הזמן. בין היתר בזכות העובדה שהוא ממוקם במרכז הארץ, לא הרחק מכביש 6 וניתן להגיע ממנו אל מקומות שונים ורבים בכל רחבי הארץ. זו אחת הסיבות מדוע רבים בוחרים לעבור ולהתגורר בו וכן מדוע בתי עסק רבם בוחרים בשוהם את מקום משכנם.

כיצד חיים וריקי יעקבי משתלבים בכך?

אחד הגורמים האחראים לפיתוחה של שוהם והפיכתה למוקד משיכה משמעותי הם חיים יעקבי/ריקי יעקבי, הבעלים של חברת הבנייה והיזמות יעקבי יוניברסל. מדובר על חברה שאחראית על פרויקטים שונים של בנייה בשוהם וכן באזורים נוספים ברחבי הארץ. החברה אחראית על בנייה של מבני מגורים, מבנים עסקים ומסחר.

חיים יעקבי ריקי יעקבי אחראים מזה שנים רבות על פרויקטים של בנייה בעיר והם עוזרים למועצה לגדול ולהפוך למוקד עבור זוגות ומשפחות אשר מבקשים לעזוב את מרכז הארץ הצפוף וליהנות מאיכות חיים הרבה יותר טובה, הרבה יותר נעימה, ויחד עם זאת, להישאר קרוב למרכז, בין אם זה מסיבות תעסוקתיות ובין אם זה מסיבות אחרות.

חשוב לציין, מעבר לעובדה שהם אחראים על פיתוחה של המועצה מבחינת פרויקטים של בנייה, אזי שאותם מבנים מתוכננים ונבנים על ידם, הם ברמה מאוד גבוהה, הם כוללים את כל מה שצריך בשביל לספק לתושבים ביישוב וכן לאלה שמתכוונים לעבור ולהתגורר בו, את איכות החיים לה הם מצפים, כפי שהובטח להם.

כיצד חיים וריקי יעקבי עוזרים לשוהם להתפתח?

כאמור, חיים יעקבי/ריקי יעקבי אחראים על שורה של פרויקטים של בנייה במועצה. מדובר על פרויקטים המלווים על ידם מהשלב הראשון ומספקים ללקוחות שרוכשים את הדירות ואמורים להתגורר בהן, איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר. חיים וריקי יורדים לשטח ומלווים את כל התהליך מקרוב, ברזולוציה מאוד ספציפית ומדויקת.

חשוב להבהיר, מאחר ומדובר על מועצה מקומית הנחשבת למוקד משיכה עבור זוגות ומשפחות, אזי כל מי שרוכש נכס דרך חיים וריקי, נהנה מנכס להשקעה לטווח ארוך. כלומר, הם יכולים להחזיק בנכס ולהשתמש בו ובעתיד יוכלו למכור אותו ולהחזיר את ההשקעה ואף מעבר לכך.

לפני סיום נדגיש, אפשר למצוא נכסים שונים שחיים וריקי יעקבי מציעים למכירה, בין אם זה לצורכי מגורים ובין אם זה לצרכים אחרים. כל מה שצריך לעשות זה לפנות אל הצוות ולשמוע על הצעות שונות על פי הצורך.

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם    סכום הלוואה מבוקש:

    לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
    סגור טופס