חולמים על נסיעה לחו"ל? חפשו הלוואה נוחה

eyal 05.10.21

אם אתם רוצים לנסוע לחו"ל וצריכים עזרה כספית יש לכם פתרון לכך – אתם יכולים לקחת הלוואה שתעזור לכם להתמודד עם ההוצאה הכספית של הנסיעה.לקיחת הלוואה הינה צעד חשוב ומשמעותי ולכן לפני שמתחייבים להלוואה חשוב לברר מהי ההלוואה המשתלמת ביותר וזו שמתאימה למצבך הפיננסי. יש לבדוק פרמטרים כמו: גובה ההלוואה האפשרית, הריבית שלה, פריסת התשלומים ועלות ההחזר החודשי.
מעתה, אין צורך לוותר על החלום לנסוע לחו"ל – זה בהחלט אפשרי!

אלו הוצאות צריך לקחת בחשבון כשנוסעים לחו"ל?

נסיעה לחו"ל דורשת התארגנות טכנית וכספית גם יחד. כל נסיעה מחייבת שימוש במשאבים כספיים לטובת תשלומים שונים. קודם כל יש לקחת בחשבון את יעד הנסיעה – ככל שרחוק ואקזוטי יותר – כך תהיה הנסיעה יקרה יותר: החל ממחירי כרטיס הטיסה, דרך התשלום למלון, הסכום הכספי שיש להקציב לאוכל לכל יום, קניות, כניסה לאתרים וכו'.

נסיעה של משפחה הינה הוצאה מורכבת ויש להיערך אליה בהתאם. לעומת זאת, נסיעה של זוג תעלה הרבה פחות. כמו כן, ישנן מדינות הידועות במחירי המחייה הנוחים שלהן, כמו למשל מדינות המזרח הרחוק שבהן עלויות המזון והלינה נמוכות. מדינות אירופה המערבית תהיינה תמיד יקרות יותר ממדינות אירופה המזרחית. לכן, חשוב להחליט על יעד הנסיעה בהתאם ליכולת הכספית ולגובה ההלוואה שמעוניינים לקחת. בנוסף, יש לקחת בחשבון את ביטוח הנסיעות שחשוב ביותר לעשות לפני הנסיעה, כמו למשל ביטוח נסיעות לחו"ל הראל.

ביטוח הנסיעות מכיל בתוכו ביטוח בריאות שמבטח אותנו מכל צרה בריאותית, לא עלינו, שעשויה לקרות בחו"ל. הוא מספק מטריה נרחבת לכיסויים בריאותיים מגוונים ומעניק שקט נפשי וביטחון. חשוב לציין, שביטוח נסיעות מבטח גם את הכבודה והמטען.

מה חשוב לבדוק לפני שלוקחים הלוואה

האם ההלוואה היא בנקאית או חוץ בנקאית – כשלוקחים הלוואה בנקאית היא עלולה להשפיע על מסגרת האשראי החודשית הניתנת מהבנק. לכן, חשוב לבדוק גם מקורות חוץ בנקאיים לקבלת הלוואה, כמו: אחת מחברות האשראי או סוכנויות ביטוח וכדו'. כך שהלוואה חוץ בנקאית לא משפיעה על האשראי בבנק וכן אין צורך להציג ביטחונות או להמציא ערבים. הלוואה זו ניתנת באופן מיידי ויש לה תשלומים גמישים.

סוג הריבית וגובהה – ריבית על הלוואה כוללת ריבית פריים של 1.6% פלוס הריבית של החברה המלווה שגובהה כמה אחוזים. מכיוון שכך, חשוב לבדוק מי מהגופים המלווים נותן את הריבית הטובה ביותר בשוק.
יש לציין, שככל שהריבית תהיה יותר גבוהה, כך הסכום המצטבר לתשלום וכן ההחזר החודשי שתצטרכו לשלם יהיו יותר גבוהים.

מהו דירוג האשראי שלכם? – דירוג האשראי נקבע לפי מצב החשבון בבנק. ככל שהחשבון מאוזן יותר ויש בו פחות חריגות, כך דירוג האשראי שתוכלו לקבל יהיה גבוה יותר. וככל שדירוג האשראי גבוה יותר, כך ריבית ההלוואה יכולה להיות נמוכה יותר.

יכולת ההחזר החודשית – כל לקוח חייב להעריך את יכולתו הכספית להחזר חודשי עבור ההלוואה העתידית. לפיכך, כשמבררים את ההלוואה עם התנאים הטובים ביותר בשוק עבורכם כדאי לחפש מהו הגוף שיכול להציע לכם את מספר התשלומים הרחב ביותר.

נסיעה טובה !

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם    סכום הלוואה מבוקש:

    לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
    סגור טופס