הלוואה לעסק חדש – צעד אחר צעד בדרך לכסף

eyal 25.08.21

כאשר מקימים עסק חדש, הדבר כרוך ברוב המקרים בלקיחת הלוואה שתעזור במימון הראשוני. ההלוואה תינתן על ידי הבנקים או גופים חוץ בנקאיים. מה קורה במצב בו הבנק מסרב את לתת את ההלוואה? ואיך אפשר להשיג מימון מגופים חוץ בנקאיים? הצטרפו אלינו לסקירה מעניינת…

הבנק מסרב לתת הלוואה

אם יש לכם עסק חדש והבנק מסרב לתת לכם הלוואה, דעו שהסירוב קשור כנראה לסיכון שהבנק צופה לגבי כושר ההחזר שלכם. הרי מבחינת הבנק, יש לכם עסק חדש ואין אמון בהצלחתו היות שרוב העסקים החדשים שנפתחים, גם נסגרים לאחר מספר שנים ועל כן, הבנק לא רוצה להלוות כספים שכן אותם כספים עשויים להיות בסכנה במידה והעסק החדש שלכם יכשל. 

איך בכל זאת תוכלו לקבל הלוואה מהבנק עבור העסק החדש שלכם? 

קחו בחשבון שככל שהעסק שלכם יהיה פחות חדש, כך גם הסיכויים לקבלת הלוואה יעלו בהתאם. על כן, התחילו להקים את העסק וכאשר הוא מתחיל להראות אפילו קצת רווחיות, גשו לבנק ושדרגו אותו באמצעות הלוואה. דרך נוספת היא להראות לבנק שיש לכם גב כלכלי חזק. לדוגמה, אם יש לכם חסכונות ופיקדונות, אתם בעלים של דירה ולבן או בת הזוג שלכם יש משכורת יציבה, הרי שתוכלו להציג את כל המידע הזה וכמו כן להשתמש באמצעים הללו על מנת שישמשו כבטחונות לאותה הלוואה עסקית שאתם רוצים לקחת מהבנק. מלבד הדרכים שהוצגו, אפשר גם להתחיל בקטן ומה הכוונה? בקשו מהבנק סכום הלוואה שהינו סביר אך לא גבוה. נאמר לא סכום של מאות אלפי שקלים אלא סכום של עשרות אלפי שקלים. כאשר תראו רצינות וגם רווחיות, הרי שתוכלו לחזור לבנק ולבקש הלוואה והפעם על סכום גבוה יותר.

הלוואה לעסק חדש מגופים חוץ בנקאיים

אם ניסיתם את הדרכים שהוזכרו לעיל, אבל הבנק נשאר בעמדה שלו ומסרב לתת לכם הלוואה, אז תוכלו לשקול אפשרויות של מימון מגופים חוץ בנקאיים. מהן האפשרויות העומדות בפניכם?

הלוואה בערבות מדינה – הקרן לעסקים קטנים ובינוניים פועלת מטעם המדינה, על מנת לעודד צמיחה כלכלית. חלק מאותה צמיחה קשורה לפתיחה של עסקים חדשים. תוכלו לקחת את ההלוואה מטעם הקרן ולשלם ריביות מצוינות וסבירות או שתוכלו להשתמש בקרן על מנת שזו תיתן לכם בטחונות מול הבנק וכך למעשה הבנק יאשר את ההלוואה עבור העסק החדש.

קרן פילנתרופית – מדובר על קרנות שמעודדות הקמה ופיתוח של עסקים. הן מעניקות הלוואות בתנאים מצוינים. אגב, כאן נציין שאם העסק שלכם הוא עסק בעל תרומה קהילתית גבוהה, הרי שתוכלו לקבל כסף ללא שום תשלום של ריביות ועמלות. 

גיוס משקיעים – אתם תצטרכו לחפש אנשים שיש להם אמצעים וכמו כן להציג בפניהם את הרעיון לעסק שלכם וכמו כן את התכנית העסקית. אותם אנשים ישקיעו בכם כי הם מאמינים במוצר או השירות שלכם. ההשקעה תהיה תמורת אחוזים בעסק או תמורת חלק מהרווחים.


המאמר באדיבות https://gnh-group.com/ – פתרונות פיננסיים ומשפטיים לעסקים

 

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם    סכום הלוואה מבוקש:

    לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
    סגור טופס