מהן קרנות השקעה בנדלן

digitouch 31.05.22

עולם ההשקעות ושוק ההון הוא אחד המעניינים והמגוונים ואין זה פשוט להכיר אותו לעומק. מי שיש ברשותו סכומי כסף גדולים שהוא היה רוצה לראות אותם גדלים אפילו יותר – צריך לשקול להשקיע את הכסף בקרנות כאלה ואחרות על פי תוכנית מסודרת וברורה, על פי מטרות שהוא מציב לעצמו ולכסף הזה וכמובן על פי מידע אמין ומהימן שהוא מוצא ולומד אודות אפיקי השקעה שונים אשר עומדים לרשותו. קרנות השקעה בנדלן הן רק אחת מהאפשרויות הקיימות ולאחרונה יש להן ביקוש הולך וגובר. באופן כללי כדאי לדעת שבשנים האחרונות יש מודעות הולכת וגוברת לנושאים כלכליים על ידי האזרחים הממוצעים שמחלחלת אצלם ההבנה שעיסוק בשוק ההון לא שמור לבעלי הון רב אלא גם למי שעומדים לרשותו סכומים קטנים של כמה אלפי שקלים. 

מה צריך לדעת על קרן שמשקיעה בנדלן

כפי שקל להבין מהשם של הקרן – היא אכן עוסקת בנדלן. מה זה אומר? ברוב המקרים יהיה מדובר בבית השקעות שמלווה פרויקטים של בנייה בארץ או ברחבי העולם ולשם כך מגייס משקיעים. הם אלה שמשקיעים את הכסף שלהם שהוא ההון של הפרויקט ואיתו אפשר להתקדם ולבצע את הפעולות הנדרשות ובתמורה לאחר שהפרויקט מסתיים להיבנות ומאוכלס בהצלחה – נהנים המשקיעים לא רק מהחזרת ההשקעה שלהם אלא גם בתשואה נאה ואפילו גבוהה או מסכומי כסף קבועים שנכנסים מפעם לפעם לחשבון הבנק שלהם וכך הם נהנים מהכנסה פסיבית. כיום יש כל מיני קרנות השקעה בנדלן וחשוב להבין מה האג'נדה העסקית שלהם, על מה מבוססת מדיניות ההשקעה שלהן ומה מספרת ההיסטוריה שלהן אודות פרויקטים שכבר הסתיימו. חשוב מאד לקבל כמה שיותר מידע לפני שמקבלים את ההחלטה להשקיע בפרויקט זה או אחר אך ללא ספק השקעה בקרן נדלן יכולה לתת למשקיע הרבה שקט נפשי ותשואה שנחשבת לגבוהה וכדאית.

למי מתאימה השקעה בנדלן?

באופן יחסי לאפיקי השקעה אחרים אי אפשר להתעלם מהעובדה שעבור קרנות השקעה בנדלן בכל זאת דרושים סכומי כסף גבוהים יותר. יחד עם זאת – יש לא מעט אנשים שיש ברשותם את הסכומים האלה ופונים לאפיקים אלה. מי שיש ברשותו סכום כזה שהוא יכול להיפרד ממנו למשך תקופת זמן של כמה שנים בהחלט יכול למצוא את ערוצי ההשקעה האלה כדאיים עבורו ובסיום הפרויקט הוא ייהנה מהתשואה. דבר נוסף שכדאי לדעת הוא שהדעה הרווחת היא שמדובר באפיק השקעה שמיועד למשקיעים בעלי ניסיון והכרות מסוימת עם שוק ההון, למרות שבאופן פעיל אין להם הרבה מה לעשות והדבר היחיד הוא שהם יקבלו עדכונים מהפרויקט, כלומר שזוהי עבורם השקעה פסיבית שלא צריך לעקוב אחריה באופן שוטף והיא בעצם עובדת לבד.

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם    סכום הלוואה מבוקש:

    לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
    סגור טופס