לימודי כלכלה והשקעות בשוק ההון

RONEN 01.03.20

מה הקשר בין לימודי כלכלה והשקעות בשוק ההון לבין אשראי צרכני או עסקי, צמיחת המשק והצלחה בחיים? מסתבר שהקשר הדוק ויש לנו הסבר.

הפריחה בשוק האשראי איננה מצויה בחלל ריק. היא מלווה סוג של גאות כלכלית. הנתונים המיקרו כלכליים והמקרו כלכליים של ישראל שוברים שיאים. הם מתחרים בצמיחה של הטובות שבמדינות אירופה. אשראי והלוואות לא רק מאפשרים ליותר ויותר משקי בית לקנות נכסים. הם גם מאפשרים פריחה של עסקים קיימים וצמיחה של עסקים חדשים, גם בהייטק ובענפי השירותים. על רקע כל זאת, חלה נהירה של סטודנטים חדשים, שרוצים להבין בכלכלה והשקעות בשוק ההון. ולצד אלה שלומדים זאת בארץ, יש גם כאלה שעוברים בהצלחה מבחן IELTS ומתקבלים לפקולטות נחשבות, ללימודי כלכלה והשקעות גם מעבר לים.

סוגי הלוואות חדשים, בשוק האשראי

מי שכבר החל לימודי כלכלה והשקעות בשוק ההון, בוודאי כבר שמע על מכשירי השקעה משוכללים. ולא צריך להיות בעל ציון טוב במבחן IELTS בכדי לדעת שבשוק האשראי הנוכחי, צצו פתרונות משוכללים, הלוואות שתפורות טוב יותר, לצרכים השונים של אנשים, משפחות ועסקים. בין היתר, בולטות לטובה ההלוואות המהירות, אקספרס. ניתן לקבל אותן בהליך מהיר מאי פעם. ואם תהיתם, הן בהחלט קשורות גם לצעירים, שנרשמים בימים אלה ללימודים.

לעודד עסקים, לעודד יזמים, לעודד לימודים

בין אם אתם רוצים ללמוד בחו"ל ועומדים לפני מבחן IELTS ובין אם אתם נרשמים למוסד לימודים בארץ, יתכן שאתם תוהים. תוהים האם יש בידיכם את האפשרות לממן את שכר הלימוד. וגם את הוצאות המחייה בזמן שתלמדו על חשבונאות ומימון, על שוק ההון הראשוני (שוק ההנפקות) ועל השוק השניוני. אם דבר זה מטריד אתכם ואתם לא רוצים ששום דבר יעמוד בדרכיכם לפני שתהפכו לכלכלנים מוסמכים. יועצי השקעות או יועצים פנסיוניים, זיכרו את שוק המימון. שוק האשראי שהזכרנו רק לפני שורות ספורות.

שוק האשראי המפותח כיום יכול לעודד עסקים לצמיחה. הוא מאפשר ליזמים להקים זכיינויות משגשגות ולהוציא לפועל פיתוחים טכנולוגיים שמתורגמים לאקזיטים מלהיבים. אבל לא פחות מכך, הלוואות למימון לימודים הן הקטר שמניע את המשק וגם מקפיץ קדימה את הדור הבא שחולם להצליח בגדול.

אז כל מה שצריך זה דבר פשוט. למצוא את הפקולטה שבה תרצו ללמוד כלכלה והשקעות בשוק ההון. לרכוש את ספרי הלימוד וכל העזרים הנחוצים. ליטול הלוואת סטודנטים או כל פתרון מימוני שיעזור לכם לשלם את שכר הלימוד. בתוך שלוש שנים, גם לכם תהיה תעודה נחשבת ביד. גם אתם תוכלו להשתלב במערכת הבנקאית בארץ או בעולם. גם אתם תוכלו לנהל תיקי השקעות או לייעץ לאנשים כיצד לארגן את התיק הפנסיוני. או שתוכלו להשתלב בהצלחה, בענף המימון וההלוואות. גם אתם תוכלו בצורה כזאת, לקדם עסקים ולאפשר לציבור לממש רמת החיים הגבוהה.

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדםסכום הלוואה מבוקש:

לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
סגור טופס