יועץ משכנתאות פרטי

eyal 03.02.21

אחת ההלוואות הגדולות ביותר בחייהם של רבים היא הלוואת המשכנתא. הלוואת המשכנתא הכוללת מגוון עשיר של מסלולים לבחירה וריביות משתנות. כלל האפשרויות הללו גורמות לאנשים רבים להסתייע ביועצים משכנתאות בנקים או פרטיים אשר יוכלו להנגיש עבורם את כל פרטי הפרטים של המסלולים והעלויות המשתנות. חשוב להדגיש ולומר כי בשל העובדה הפשוטה ש הלוואת המשכנתא גדולה כל כך, כל שינוי הכי קטן בגובה הריביות או במסלולים השונים יכול לבוא לידי ביטוי בעשרות אלפי שקלים ולעיתים אף במאות אלפי שקלים. לכן, על לכם להגיע לקבלת ההלוואה הגדולה והמשמעותית ביותר בחיים שלכם ללא סיוע מקצועי של יועץ משכנתאות מנוסה ומיומן אשר מכיר היטב את כל פרטי הפרטים והמסלולים השונים.

הכירו את כל ההבדלים המשמעותיים ביותר בין יועץ משכנתאות פרטי לבין יועץ משכנתאות בנקאי

אך רגע לפני שאתם בוחרים את בעל המקצוע אשר יסייע לכם בכל הליך הלוואת המשכנתא, חשוב שתכירו את כל ההבדלים המשמעותיים ביותר בין יועץ משכנתאות בנקאי, אשר הבנקים מעמידים לרשות הציבור ללא כל תשלום, לבין יועץ משכנתאות פרטי אשר תידרשו לשלם לו כמה אלפי שקלים תמורת עבודתו. ראשית, חשוב להבין כי יועץ משכנתאות הבנקים עובדים בבנק, המקום ממנו אתם מקבלים את הלוואת המשכנתא שלכם. ככל שפרטי ההלוואה שלכם חרדיות שתקבלו יהיו נמוכות יותר, כך תידרשו לשלם פחות כסף תמורת הלוואה מה שאומר שהבנק, המקום בו עובדים יועצי המשכנתאות הבנקאיים, ירוויח הרבה פחות. ניגוד אינטרסים זה גורם ל יועצי המשכנתאות הבנקאים לא לחשוף בפני הלקוחות הפוטנציאליים להלוואת המשכנתא את המסלולים האטרקטיביים ביותר וכמובן גם לא להציע את אחוזי הריבית הנמוכים ביותר שניתן לתת בהלוואת המשכנתא.

יועצי משכנתאות פרטיים משרתים את צורי לקוחותיהם בלבד!

לעומת זאת, יועצי משכנתאות פרטיים משרתים אך ורק את קהל הלקוחות שלהם ללא כל ניגוד אינטרסים שעלול להשפיע במידה רבה על כל תמהיל המשכנתא. מעבר לכך, יועצי משכנתאות פרטיים מכירים היטב את כל המסלולים הקיימים להלוואת המשכנתא, את הריביות הטובות ביותר שניתן לקבל עבור כל הלוואה והלוואה בהתאם לפרטיו האישיים של הלקוח וכמובן גם את כל האפשרויות הנוספות שהלוואת המשכנתא מעניקה ללקוחותיה. הכרות עמוקה עם כלל הנתונים הללו תוך רצון לשרת אך ורק את צרכיו האישיים של הלקוח במטרה להוזיל לו את הריביות על הלוואת המשכנתא, מביאים לכדי בחסכונות אדירים של עשרות אלפי שקלים ולעיתים אף מאות אלפי שקלים בין הצעת היועץ הבנקאי לבין הצהרתו של היועץ הפרטי.

הרכבת תמהיל משכנתא מותאם אישית ליכולותיו הכלכליות של הלקוח

אם לא די בכך, חשוב לדעת כי יועצי משכנתאות פרטיים מסייעים ללקוח לבנות תמהיל משכנתא נכון שיתאים לצרכיו הכלכליים וליכולות ההחזר שלו בשנים הקרובות, מחטטים רגליהם בין הבנקים השונים למשא ומתן מיטבי וחוסכים מלקוחותיהם לא מעט זמן על בירוקרטיה בנקאית. כל שהלקוח נדרש לעשות זה להגיע למעמד החתימה.

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם    סכום הלוואה מבוקש:

    לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
    סגור טופס