חולמים על חתונה אחרת? הנה כל מה שאתם חייבים לדעת

eyal 08.02.21

אנחנו מתכוננים לרגע הזה כל החיים. אנחנו מדמיינים אותו, נושמים אותו ומחכים לו. הרגע בו נעמוד, שנינו מתחת לחופה ונבטיח זה לזו שנשאר ביחד לתמיד. כמו כל זוג, גם אתם רוצים לייצר חוויה אחרת, ייחודית עבורכם, כזו המייצרת את המרחב המושלם בו תרגישו כי אתם עושים את הדבר הנכון באמת עבורכם.

אם אתם חולמים על אווירה משפחתית, תחושה של אהבה אינסופית של אדם ואדמה, יודעים כי אין טובה יותר מחופת כוכבים, אתם נמצאים במקום הנכון ומוכנים להתחיל במסע למציאת הלוקיישן המושלם עבור חתונת החלומות שלכם.

היכן ניתן לחגוג

אם יש משהו שהקורונה לימדה אותנו הוא שאין מקום בו אנחנו לא יכולים להבטיח את השמיים והירח לאוהבי נפשנו. חופות בכל הצורות והצבעים צצו להם ברחבי המדינה. יש כאלו שגילו כי חופה בחצר של הבית זו הדרך הטובה ביותר להתחיל חיים משותפים, אחרים הבינו שהם ממש לא צריכים יותר מכמה אורחים ספורים.

אבל, כנראה שיותר מהכל, ישראלים רבים גילו את המתנה של אמא טבע, את הנוף עוצר הנשימה שניתן להשיג רק במרחב המחבר בין אדם ואדמה.

גם אם חשבתם כל החיים שתעשו חתונה באולם גדול, הרשו לנו להציג בפניכם אפשרות אחת שאולי לא חשבתם עליה קודם, אבל הבחירה בה תעשה עבורכם את כל העבודה.

הבחירה הטבעית – חתונות בטבע

חתונות בטבע הן ככל הנראה החתונות המיוחדות ביותר שהייתם בהן ושתהיו בהן. לאורך הדורות, אנחנו, בני האדם, איבדנו את החיבור הטבעי שלנו למקור הראשוני שלנו, לחיבור האמיתי והכנה שיש לנו עם האדמה.

חתונות בטבע לא רק שהן מאפשרות מרחב עצום בו תוכלו להזמין את כל מי שתרצו, גם בימים של מגיפה עולמית, כאשר אנחנו מדברים על חתונות בטבע אנחנו מדברים על סוג של 'בריאה מחודשת' של עולם.

חישבו על כך, בניגוד לאולם בו אתם מוגבלים להסדר כזה או אחר, כאשר אנחנו מדברים על חתונות בטבע אנחנו מדברים על האפשרות לעצב את המרחב בדיוק כמו שאתם הייתם רוצים. מה יותר מרגש הרי מכמה אורות תלויים בין ענפים המשלבים כוחות ביחד עם הירח והכוכבים?

בסופו של דבר מדובר על כיף גדול

רבים נמנעים מלעשות חתונות בטבע בגלל שהם חוששים מהעבודה הרבה הכרוכה במעין 'הקמה של יש מאין'. אבל, אין ממה לחשוש.

אצלנו, תוכלו לקבל שירות מעולה של אלו המקימים חתונות בטבע קרוב ל- 30 שנה. כך שגם אם אתם לא בטוחים כי אתם יודעים את כל הפרטים, אנחנו נהיה כאן על מנת ללוות אתכם צעד אחרי צעד לעבר היעד- יצירה משותפת של מרחב ייחודי עבור החתונה שלכם, עבור האהבה שלכם שאין עוד אחת כמותה.

מוזמנים להתקשר אלינו כדי שנתחיל לעבוד על החתונה המושלמת שלכם. 

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם    סכום הלוואה מבוקש:

    לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
    סגור טופס