מכשירים שכל עסק בתחום ההלוואות צריך להחזיק במשרד

eyal 30.10.19
מכשירים שכל עסק בתחום ההלוואות צריך להחזיק במשרד
2 (40%) 1 vote

שוק האשראי במאה ה-21 הוא שוק משוכלל מאוד, כשלצד הבנקים וחברות האשראי פועלות עוד חברות מתקדמות שמציעות גם הן פתרונות מימון משתלמים. מאפיין נוסף של החברות שמעניקות הלוואות חוץ בנקאיות הוא התנהלות גמישה יותר מזו של הגופים המסורתיים, בין השאר בזכות השימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובמודלים חכמים שמאפשרים להן גם לעזור למי שזקוק לסכום כסף כזה או אחר וגם להימנע מסיכונים מיותרים (כך שגם הריבית, שכידוע משקפת את מידת הסיכון שטמונה בכל הלוואה, לא תהיה גבוהה מדי).

כמו כן, תמצאו במשרד של חברת מימון חוץ בנקאית – שכדאי להדגיש כי היא עובדת תחת אישור של משרד האוצר ובפיקוחו – את המכשור הבא.

סורקי צ'קים

מטבע הדברים עסקים בתחום ההלוואות עובדים עם כמות גדולה מאוד של צ'קים באופן קבוע. בהתאם, המכשיר הבסיסי שנדרש בכל משרד של חברה כזו הוא סורק צ'קים. גם בסניפי הבנקים תמצאו כמובן סורקים שכאלה, ועוד כדאי לדעת שישנם שלל מכשירים בקטגוריה זו כך שכל עסק יכול למצוא את האופציה האידיאלית, בעיקר על סמך מספר הצ'קים שעוברים במשרד בכל יום.

המרכיב העיקרי של סורק הצ'קים הוא כמובן היכולת לסרוק כל כמות של המחאות בזמן קצר ככל האפשר, כשלשם כך נדרש קורא אופטי מתאים – חשוב לוודא שמדובר בסורק שמצלם את ההמחאה משני הצדדים שלה, בהתאם לדרישות של בנק ישראל. בנוסף, כולל סורק גם את היכולת להזין את הנתונים של כל צ'ק בדייקנות וגם כן במהירות אל מערכת ניהול החשבונות של העסק, ועוד מרכיב הכרחי הוא הממשק למערכת של הבנק כדי לבצע הפקדה של כל הצ'קים מבלי שנציגי חברת ההלוואות יצטרכו להגיע לבנק בכל יום ולבזבז זמן יקר.

מכונה למיון שטרות

עסקים בתחום ההלוואות מקבלים המחאות ועל כן תמצאו במשרד סורק צ'קים, אבל גם שטרות, ולכן עוד מכשיר חיוני הוא מכונת מיון שטרות.

המכשירים שממיינים את השטרות ממוינים בעצמם על סמך מספר פרמטרים חשובים והם מספר השטרות המקסימלי שניתן להזין למכונה בבת אחת, המהירות שבה מבוצעת הפעולה המבוקשת והאפשרות לקבוע בכל פעולה את מערך המיון. כדאי לדעת שמכונות אלה לא "רק" ממיינות את השטרות לפי הערכים אלא גם מבצעות אימות וטיוב כך ששטרות מזויפים יזוהו מיד.

כספת

בכל חברה שמעניקה הלוואות שונות – לעסקים, למשקי בית, הלוואות אקספרס וכו' – חשוב מאוד להתקין גם כספת איכותית. הכספת משמשת לא "רק" לשמירה על כסף (הן צ'קים והן מזומן), אלא גם להגנה על מסמכים רגישים שלא אמורים להיות חשופים לעיניים זרות שעלולות להיות גם עוינות.

באופן טבעי, מומלץ להעדיף כספות עם מנגנוני הגנה מורכבים ומרובים, כולל פלדה נגד קידוח וכולל אזעקה במקרים של ניסיונות פריצה. את הכספת מומלץ לעגן לקיר או לרצפה.

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדםסכום הלוואה מבוקש:

לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
סגור טופס