שירותים כלכליים לעסק – מהלוואות ועד אפליקציות תשלומים

eyal 20.08.20

עסקים קטנים שואפים כל הזמן להקטין את העלויות ובכלל להפחית את כל הטרחה הקשורה בניהול ותפעול העסק. לשם כך, הם יכולים להיעזר בכל מיני שירותים הניתנים על ידי גופים פרטיים וגופים ציבוריים. לדוגמה, אם עסק נקלע לקשיים כלכליים, הוא יכול להגיש בקשה להלוואה דרך הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים או אפילו דרך חברות פרטיות המציעות הלוואות לעסקים. שירות נוסף ופופולארי יכול גם להקל על קבלת תשלומים מלקוחות וספקים.

בואו נדבר על הלוואות לעסקים

כאשר בעל עסק חושב על הלוואה, סביר להניח שהמקום הראשון שהוא יפנה אליו בבקשה להלוואה יהיה הבנק. אותה הצעה שבעל העסק יקבל מהבנק תשמש כנקודת פתיחה מעולה בסקירה שבעל העסק יעשה אל מול גופים נוספים הנותנים הלוואות לעסקים כמו חברות פרטיות.

הלוואה לעסק מחברה פרטית

לא תמיד קל ופשוט לקבל הלוואות מהבנקים, במיוחד כאשר מדובר על עצמאיים המנהלים עסק וצריכים לעמוד בכל מיני קריטריונים לקבלת ההלוואה. על כן, אפשר ורצוי לפנות לחברות פרטיות המספקות את השירות. חברות כאלה נותנות הלוואה מיידית בגובה של עד 70,000 שקלים.
חשוב מאוד לבדוק מאיזו חברה לוקחים את ההלוואה וכמו כן מהי פריסת התשלומים ומהן הריביות הצפויות. מעבר לכך, חשוב גם לבדוק שיש המלצות על החברה.

שירותים נוספים לבעלי עסקים

הלוואות יכולות להקל על בעל העסק מבחינה כלכלית. סוגיה נוספת שיש להתייחס אליה היוצרת קושי כלכלי היא גם עיכוב בהעברת תשלומים לבעל העסק. אלו יכולים להיות תשלומים מלקוחות ועסקים. על כן, שירות מצוין שיכול לסייע ולהקל על בעל העסק הוא שימוש באפליקציות תשלומים.

באמצעות אפליקציות כאלה, ניתן להעביר תשלומים לעסק באמצעות הטלפון הסלולרי. כל מה שצריך לעשות הוא לאפשר תשלום באמצעות האפליקציות. הלקוח מוריד אפליקציה או מספר אפליקציות ובוחר את האפליקציה הנוחה עבורו ומעביר מיידית כסף לבעל העסק. יש המון אפליקציות מצוינות, מאובטחות ופשוטות שיכולות להציע שימוש ידידותי לכל לקוח שיבחר לעבוד איתן וכמו כן יכולות להיות מצוינות עבור בעל העסק שכן יש להן שלל יתרונות.

העברת תשלום תוך דקה, ללא סליקה וללא עמלות

כאשר מבצעים שימוש באפליקציות תשלומים, התשלום עובר תוך פחות מדקה לארנק הדיגיטלי של העסק. הדבר יכול לחסוך זמן התעסקות יקר עם צ'קים, מזומנים ובכלל הוא משחרר לחלוטין את בעל העסק מפתרונות אחרים שהינם יקרים.

הגבלה על תשלומים

יש אפליקציות שמאפשרות לעסקים לקבל תשלומים עד גובה של 150,000 שקלים בשנה ואילו יש כאלה המאפשרות לקבל תשלומים רק עד גובה של 50,000 שקלים בשנה. בעל העסק צריך לבחור באפליקציה המתאימה לו, על פי ביצוע ההערכה ממוצעת של ההכנסות החודשיות שלו. מבחינת התשלומים, בעל העסק יכול להיות רגוע וגם הלקוח, זאת משום שמדובר על אפליקציות להן יש תקני אבטחה מחמירים וגבוהים וכמעט שלא ניתן לפרוץ אליהן.

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם    סכום הלוואה מבוקש:

    לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
    סגור טופס