היתרונות של פתרונות המימון החוץ בנקאיים

eyal 18.09.19

כשנוצר צורך בסכום כסף משמעותי, מכל סיבה שהיא, בדרך כלל המחשבה הראשונה היא על פנייה לבנק. לבנקים בארץ, ובפרט לאלה הגדולים, יש נתח משמעותי בשוק האשראי, וההלוואות השונות מקנות להם רווחים משמעותיים – אבל זו לא האופציה היחידה. לצד הבנקים פועלות גם חברות רציניות מאוד שמספקות מגוון רחב של פתרונות מימון חוץ בנקאיים.

מקסימום סיכוי לתשובה חיובית

היתרון הראשון של החברות הפועלות בשוק ההלוואות החוץ בנקאיות על פני הבנקים הוא ההיענות שלהן לבקשות לאשראי גם במקרים שבהם הבנקים מסרבים לעזור למי שזקוק לכסף.
חשוב לזכור שהבנקים אמנם מרוויחים סכומים יפים מאוד בזכות ההלוואות הרבות שהם מוכרים, אבל מצד שני הם מתנהלים בחלק גדול מהמקרים בנוקשות של ממש – ומי שלא עומד בסטנדרטים מסוימים, לעתים שרירותיים, לא יקבל מהם כסף. השוק החוץ בנקאי מרחיב את מגוון האפשרויות במשק ומבטיח סיוע חיוני במגוון רחב של מצבים, גם בתחום העסקי וגם לטובת מטרות אישיות חשובות.

גמישות מקסימלית

הגמישות הרבה יותר של חברות המימון החוץ בנקאיות באה לידי ביטוי לא "רק" בסיכוי הטוב יותר לקבל מהן תשובה חיובית, אלא גם במגוון הרחב של ההלוואות.
הבנקים, שכפופים לרגולציה, נצמדים למספר מצומצם יחסית של מוצרים פיננסיים, ובעיקר משכנעים את הלקוחות לקחת הלוואה שהם מורשים להציע, ולאו דווקא את זו המתאימה להם ביותר. חברות שמעניקות הלוואות לכל מטרה, הלוואות חוץ בנקאיות מפוקחות גם הן (על-ידי משרד האוצר), אבל מתנהלות כאמור בגמישות ולכן יכולות להציע לכל לקוח ולקוחה פתרון שמותאם להם ספציפית.

בלי פגיעה בהתנהלות השוטפת

יתרון נוסף של הלוואות חוץ בנקאיות – שנלקחות כאמור למען מטרות רבות מאוד ובהן למשל מימון טיפול רפואי יקר, שיפוץ רחב היקף, מימון לימודים לילדים, הקמת עסק חדש, כדי לצלוח תקופה שבה ההכנסות נמוכות ועוד – הוא שהכסף מגיע אליכם מחוץ לבנק, כך שהוא משאיר את מסגרת האשראי שנותן הבנק פנויה לצורך מימון ההתנהלות השוטפת.
מינימום זמן, מינימום בירוקרטיה
כשאתם זקוקים לכסף באופן מידי – ובדרך כלל הצורך בפתרון מימון מתאפיין בדחיפות מסוימת – לשוק האשראי החוץ בנקאי יש עדיפות על פני הבנקים, בזכות האפשרות לבחון במהירות רבה מאוד כל בקשה ולהחליט האם נכון להיענות לה. גם הבירוקרטיה הכרוכה בקבלת הלוואות חוץ בנקאיות מועטה יותר, ובסך הכל מדובר בתהליך מהיר, פשוט ונוח.

משכנתאות חוץ בנקאיות

השוק החוץ בנקאי יכול להוות אופציה מתאימה גם למי שמבקש משכנתא ונתקל בתשובה שלילית בבנק. הלוואת משכנתא חוץ בנקאית ניתנת על-ידי גופים רבים, ועוד כדאי לדעת שאמנם ישנם פערי ריבית מסוימים אבל בזכות הנגישות הגבוהה שיש כיום למידע אודות הלווים, בסופו של דבר ניתן למצוא משכנתא חדשה בריבית סבירה ובתנאי החזר טובים גם מחוץ לבנק.
לפרטים וייעוץ משכנתא פנו למומחים של משכנתא גורו: https://mashkantaguru.co.il

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדםסכום הלוואה מבוקש:

לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
סגור טופס