הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

eyal 27.05.19

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים – כמעט כל אחד עשוי למצוא את עצמו זקוק לכסף מוזמן ביד. אז אם הנתון הזה נכון לכל אדם פרטי, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בעסקים. לא פעם נמצא העסק במצב כזה שכל פרוטה שנכנסת לעסק מיועדת לצורך כיסוי העלויות של העסק. אם זה תשלומי השכירות של העסק, תשלומים לעובדים וכיסוי העלויות של המלאי, עד שלא נשאר כלל כסף ואמצעים להשקיע בפיתוח של העסק והקידום שלו. בדיוק שם נמצאת נקודת הזמן אשר בה עוד מעט מזומנים יקלו על ההתמודדות ויאפשרו לעסק לצמוח, להתפתח ולפרוח.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים – מי מלווה כסף לבעלי עסקים?

אז האמת היא כי ברוב המקרים הכתובת הכי טבעית והכי ספונטנית לצורך נטילת הלוואה זה הבנק. האדם מכיר ויודע כי הבנק הוא בעל אמצעים וניתן ליהנות מהלוואות במסלולים שונים. אם זו 'הלוואה ברגע' ואם זו משכנתא אותה משלמים לאורך ימים ושנים. אך האמת היא שאם נתבונן בנושא ונחשוב על כך לעומק, נבין כי לא תמיד הבנק הוא אכן האופציה הטובה ביותר לנטילת הלוואה מכל סוג שלא יהיה.

הבנק מצר את צעדיו של הלווה

חשוב לדעת כי קבלת הלוואה מהבנק דורשת פרוצדורה מורכבת מאוד. גם לאחר שכבר התקבלה סוף סוף ההלוואה, מתברר כי הבנק שרוצה לבטח את עצמו כי כל הכסף ישוב אליו חזרה, לא מאפשר ללווה להשתמש בכל מה שיש לו בבנק או להוציא הלוואות נוספות. גם מצב של מינוס הוא למעשה בלתי אפשרי כך שהעסק עשוי למצאו את עצמו בדילמה של ממש.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים – הפתרון המושלם לעסקים

כאשר מדובר על הלוואה חוץ בנקאית, אנחנו חייבים לדעת כי מדובר בהלוואה שהיא ממש נוחה וטובה ללווה.

מצד אחד הוא יקבל את הכסף מהר בלי הרבה חקירות ודרישות מצד הגוף המלווה. מצד שני הוא לא יצטרך לשאת על כתפיו את העלויות הגבוהות בעת החזר ההלוואה, היות והפריסה תהיה נוחה בדיוק כפי שהוא היה רוצה.

מלבד זאת, ישנו ההבדל בין שני סוגי ההלוואות מבחינת האישור להלוואה. בעוד שהלוואה בנקאית דורשת שורה של אישורים או הגשה של מסמכים שונים על מנת להוכיח כי ההתנהלות הכלכלית בשנים האחרונות הייתה תקינה, הרי שכאשר מדובר בהלוואה החוץ בנקאית, שם תינתן ההלוואה בצורה הרבה יותר מהירה וכמעט ללא חקירות ודרישות.

הלווה יוכל למצוא את עצמו מהר מאוד כאשר סכום הכסף הדרוש נמצא בידיו והוא יכול לעשות בו כרצונו.

אל תתפתו ללוות יותר מכפי הצורך

קיימת נטייה בעת הוצאת הלוואה, להוציא מעט יותר. התחושה שיש לנו פתאום סכום כסף גדול ביד היא תחושה משכרת והרבה מבין הלווים מבקשים לחוש עשירים לזמן מה. חשוב לזכור כי את ההלוואה צריך אחר כך להחזיר ועל כל שקל יהיו גם ריביות.

אז לוו בחכמה ותיהנו מהיתרונות של ההלוואה החוץ בנקאית.

בדיקת זכאות להלוואה
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם    סכום הלוואה מבוקש:

    לבדיקת זכאות להלוואה מיידית חייגו
    סגור טופס